mgr Izabela Nowak

Dietetyk kliniczny, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 3 lat prowadzi własną Poradnię Dietetyczną Więcej Zdrowia! w Łodzi, gdzie zajmuje się pacjentami otyłymi oraz dietoterapia w chorobach.
Od 3 lat współpracuje ze Szpitalem Specjalistycznym w  Brzezinach, gdzie głównie opiekuje się pacjentami po zabiegach bariatrycznych tj. implantacja balonu żołądkowego. 

Prowadzi warsztaty dietetyczno-kulinarne z dziećmi oraz dorosłymi, propagując zdrowy styl życia. Wakacje spędza na obozach odchudzających z młodzieżą, gdzie uczy jak dbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Dodatkowo szkoli dietetyków z zakresu żywienia osób po zabiegach bariatrycznych i chorób układu pokarmowego. Uczestniczy w  dziesiątach konferencji żywieniowych oraz zjazdów naukowych. Pasjonatka zdrowej kuchni. Jej celem jest, aby nauczyć podopiecznych jak mądrze dokonywać wyborów żywieniowyc i  aby słowo „dieta” nie kojarzyło się z restykcją i ograniczeniami. Najważniejsze jest, aby czerpać z życia
radość – dlatego podczas wizyt stara się  motywować i wspierać w procesie zmiany nawyków żywieniowych.