Fizjoterapia

Fizjoterapia w klinice Avete oparta jest na indywidualnym podejściu do pacjenta i jego potrzeb.

Strefa fizjoterapii Avete zawiera w sobie przestrzeń do pracy indywidulanej z pacjentem z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu do zabiegów fizykalnych oraz do ćwiczeń dopasowanych do potrzeb i możliwości pacjentów .

Cały przebieg rehabilitacji zostaje zaplanowany wspólnie z pacjentem tak, aby odpowiadał jego aktualnym potrzebom zdrowotnym i fizycznym. Zajmujemy się wszystkimi, niezależnie od stopnia aktywności fizycznej, zarówno tymi którzy dopiero o niej myślą, jak i zawodowymi sportowcami.

W Avete specjalizujemy się w rehabilitacji narządu ruchu. Pomagamy wszędzie tam, gdzie pojawia się ból i dysfunkcja uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

Prowadzimy również pacjentów po operacjach ortopedycznych od bardzo wczesnego stadium, aż po powrót do pełnej aktywności.

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty w AVETE:

Podczas pierwszej wizyty na podstawie wywiadu, badania i oczekiwań pacjenta formułowane są cele terapii oraz planowany jest jej proces. Dobierane są zabiegi, ich zakres i plan usprawniania. Na pierwszą konsultację warto wziąć ze sobą wygodny strój, nie krępujący ruchów, obuwie na zmianę (np.: buty sportowe) oraz, co ważne, dokumentację medyczną dotychczasowego procesu leczenia. Dokumentacja medyczna, m.in. zdjęcia RTG, wyniki rezonansu itp., pozwolą lepiej ocenić stan pacjenta i efektywniej poprowadzić proces fizjoterapii.

laser wysoko- energetyczny

kierowana adaptacja tkankowa

elektro-stymulacja COMPEX

fala uderzeniowa

stymulacja indukcyjna SIS

drenaż limfatyczny

krioterapia ogólno -ustrojowa

suche igłowanie

terapia manualna